Pilates Kaisa Marran Pilates Studios

Kaisa Marran Pilates Studios juhendavad treeninguid CorpusPilates koolitustel õppinud ja pidevalt õpinguid jätkavad õpetajad Evelyn Tuvikene, Kaia Heinleht, Indrek Kornel, Anne Lepik, Kathy Uhtjärv, Kati Kornel, Enel Oja, Krislin Viira ja Kaisa Marran.

Sinu Pilatese harrastus Kaisa Marran Pilates Studios algab individuaaltundidest. Miks nii?
Sest nii saab õpetaja tegeleda ainult Sinuga, saab Sinu eeldustest, füüsilisest vormist ja soovidest/vajadustest täpsemini teada ja Sina saad treeningust maksimaalselt kasu. Mida individuaalsemalt treenid seda kiiremini liigub Sinu keha ja meel eesmärkide suunas. See on KMPS-i üks põhimõtetest.

Stuudio põhi-info treeningute paremaks sujumiseks ja treeningutest maksimaalse kasu saamiseks:

  • Kanna treeningus võimalikult keha ligi hoidvaid mugavaid treeningriideid, millel pole neete, nööpe, trukke, lukke.
  • Riietus peab võimaldama Sul mugavalt igas suunas painutada.
  • Treening toimub paljajalu, soovi korral kanna nakkuva tallaga spetsiaalseid sokke.
  • Stuudio juures asuvas parklas saad tasuta parkida.
  • Treeningus osalemiseks tuleb Sul alati eelnevalt kokku leppida.
  • Oma esimesse treeningusse stuudios tule 10-15 min varem kohale.
  • Iga treenija mõistab, et Pilatese treeningsüsteemis treenimine ei too kergelt kiireid tulemusi vaid eeldab kannatlikkust ja soovi panustada oma keha arendamisse aega ning tahet, kuid seda tulemuslikumalt.
  • Üks individuaaltund kestab 45-50 minutit, rühmatreening 50-55 minutit.
  • Iga stuudio kasutaja suhtub treeningvahenditesse ja treeningkeskkonda heaperemehelikult ning treeningkaaslastesse ja treeneritesse lugupidavalt, et koos meeldivaid treeningkogemusi saada.
  • KMPS on Sulle väga tänulik kui austad ja järgid meie reegleid.

– Kaisa Marran Pilates Studios on treeningute läbiviimiseks olemas pea kõik Pilatese loodud seadmete versioonid: Allegro Reformerid Toweritega, Cadillacid, Exo-Chair’id, Combo-Chair’id ja Eestis Kaisa Marrani tellimusel toodetud Tower seinasüsteemid.
– Vastavalt individuaalsetele vajadustele on kasutusel Combo-Chair, Exo-Chair, Ped-o-Pul’id, Ladder Barrelid, Spine Correctorid, Baby Arch’id, Pilates Arch’id ja erinevad väikevahendid.
– Rühmatunnid on mati- või seadmetunnid väikeses rühmas. Seadmetunnid toimuvad Reformer, Tower ja/või Pilates Chair seadmetel, matitundides kasutatakse lisaks oma keharaskusele väikevahendeid (hantlid, kummilindid, väikesed pallid jmt).

Rühmatreeningud

Rühmatreeningutesse saad tulla siis, kui oled alustanud individuaaltundidega ja õpetaja annab nö rohelise tule rühmaga liitumiseks. Alustaja paketis on kaks individuaaltundi, mille järel saab liituda Foundation e baastaseme matitreeningu rühmatunniga kui oled selleks valmis.
Kui Sa oled Pilatest enne teinud, siis võib piisata ühest individuaaltunnist, mille käigus treener saab ülevaate Sinu keha vajadustest ja võimetest, et soovitada Sulle sobivat rühmatundi. Kaisa Marran Pilates Studios lähtutakse kõigi treenijate puhul individuaalsusest – eesmärkidest, vajadustest ja võimetest.

Treeningutega alustamiseks:

Helista 58877301 või kirjuta pilates@kaisamarran.com.

NB! KMPSis kehtib 24h loobumisest etteteatamise reegel.

Rühma- ja individuaalundidesse registreerumiseks ja tunnis osalemisest loobumiseks teata pilates@kaisamarran.com või saada SMS 58877301. Vähemalt 24h ette teatades tunnist loobumise korral tasu ei arvestata, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulmisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% hinnakirjajärgne tunnihind.

Täname ja kohtumisteni stuudios!

Vaata meie õpetajaid juhendamas ja harjutusi sooritamas:
Kaia Heinleht
Kaisa Marran

Meie Facebook’i leht

Pärnu mnt 160E, Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com