Treeningud Pilatese õpetajatele!

Head Pilatese õpetajad!

Alustan online treeningtsüklit Pilatese stuudiotreeningu sertifitseeritud õpetajatele. 11. veebruarist 15. aprillini toimuvad neljapäeviti:
9.30 matitreening,
13.00 stuudiotreening seadmetel.

Juhendan oma stuudiost ja osalejad võimlevad omas keskkonnas. Matitunnis saab osaleda vabas keskkonnas, kuid vähemalt Pilatese rõngast, kummilinti ja veel paari kokku lepitud väikevahendit omades. Stuudiotreeninguteks tuleb treenida stuudios, kus on olemas seadmed. Kui ühes stuudios on mitu osalejat, tuleb osalemistasu tasuda igaühel ja iga osaleja jaoks peavad olema seadmed.

Esimesed treeningud toimuvad 11. veebruaril ja tsükkel kestab 10 nädalat, so 15. aprillini. Osaleda saavad koolituse (mitte ainult Corpus) läbinud Pilatese õpetajad, soovi korral päeva mõlemas treeningus. Ühe treeningu hind on 25€ ja kogu tsükli eest korraga tasudes -5%, so 10×1 treening 215,50€ või 10×2 treeningut 475€. Üksikuid tunde võtta ei saa, treeningud moodustavad tervikliku tsükli. Võid osaleda ainult matitreeningutes, ainult stuudiotreeningutes või mõlemas.

Osalemiseks registreeru pilates@kaisamarran.com, nimeta oma läbitud koolitus, filmi 5 minutit oma tavapärase matitreeningu harjutusi ning saada see mulle kaisa@kaisamarran.com või Messengeris või lae YouTube’i ja saada mulle link enne 11. veebruari.
Iga juhendatud treeningu salvestan ning saadan osalejatele vähemalt 1-2x nädala jooksul treenimiseks.
Pärast treeningtsükli lõppemist ole valmis filmima täpselt samad harjutused, mis esimeses videos ja need mulle uuesti saatma, et näha treeningute tulemust.

Ootan sind treenima nii, nagu oled seda alati soovinud – eesmärgipäraselt, sisukalt, tugevalt ja positiivselt!

Kohtumiseni
Kaisa

https://www.facebook.com/CorpusPilatesStudentsEstonia

Pärnu mnt 27, 10141 Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com