Jonathan Hofmann&Kaisa Marran suvi 2013 TallinnCoreAlign®

Part cardio. Part mind-body.
Part strength. Totally unique.

CoreAlign® on uudne, füsioterapeut Jonathan Hoffmani loodud, välja töötatud ja Balanced Body® arendatud unikaalne treeningseade, millel harjutusi tehes parandatakse rühti, tasakaalu ja funktsionaalseid liikumismustreid, osaliselt ka jõudu ja aeroobset vastupidavust.
CoreAlign® meetod stimuleerib kere stabilisaatorlihaseid, et need keeruliste ja pingutust nõudvate soorituste ajal ideaalselt ajastatult töötaksid. Kerelihaste hästi ajastatud toetusega võetakse jäsemetelt suurem põrutus, surve- ja löögijõud ning näiteks vigastatud kohad ja muidugi kogu liigeskond saavad väiksema pinge osaliseks.
Pilatese ja CoreAlign® treeningutel on keha üldist suutlikkust ja funktsionaalset kasutamist soodustav toime ning koos annavad need suurepärase efekti nii luude ja lihaste kui keha sidekudede arenguks, vanusega lisanduva nõrgenemise peatamiseks ja liikumisest suurema rõõmu tundmiseks.
Lisamaks veel märksõnu uudse CoreAlign® treeningu toimest, tuleb nimetada tõhusat funktsionaalset kõnni/jooksusammu ja rühi korrigeerimist, uut moodust edasijõudnud treenijatele uue väljakutse leidmiseks oma keha arendamisel, vigastustest taastujatele liigestes joondumise loomist ja sportlastele oma ala spetsiifikast lähtuvat süvalihaste aktiveerimist.
CoreAlign® on seega tohutusuurt harjutusvara võimaldav keretöö joondamist ja osaliselt vastupidavustreeningut võimaldav seade, mille tunde tehakse ainult individuaalselt või väikeses grupis ning õpetajalt eeldab õpetamine lisaks selle seadme tundmisele eelnevat liikumisharidust ning hulga varasemat juhendamiskogemust.

Kaisa Marran Pilates Studios juhendab CoreAlign® treeninguid Kaisa Marran. Esmasel õppimisel on harjutused osa Pilatese tundidest, kuid seadmel treenimisel üha suuremat kogemust omades võib CoreAlign® saada terve treeningu sisuks.
KMPS-is lähtutakse alati treenija isiklikest vajadustest, soovidest ja eesmärkidest ning õpetaja valib sellest lähtuvalt treeningus tehtavad harjutused.

Pilatese ja CoreAlign® treeninguks registreeru pilates@balanced.ee või tel 58877301 (kui tel ei vasta, palun saada SMS, et saaksime Sulle tagasi helistada).

Pärnu mnt 27, 10141 Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com