Treeningud

Kaisa Marran Pilates Studios saad võtta klassikalise Pilatese süsteemil põhinevaid tunde nii individuaalselt, duo-tunnina kui ka väikeses rühmas. KMPSi õpetajad on läbinud Corpus Pilates™ õpetajaõppe programmi. Lisaks Corpus Pilates™ programmile on kõigil KMPS õpetajatel erinevaid oskusi ja kogemusi varasemast liikumis- ja treeningelust ning pidevalt lisandub uusi impulsse seoses Pilatesega. Erinevate meistrite juhendatud kursustel osalemine ja koolituste võtmine on meie stuudio õpetajate tavaline praktika.

BB5A4987

Individuaaltunnis tegeleb õpetaja ainult Sinuga ja valib harjutused ning treeningute eesmärgi just vastavalt sinu eesmärkidele ja vajadustele. Rühmatundidel on erinevad tasemed ja teatud tasemega tundi on oodatud vastaval treeningtasemel treenijad.

* Individuaaltundidega alustamiseks kirjuta meile pilates@kaisamarran.com või helista tööpäeviti kl 10-17 mob 58877301.
* Kõikidesse rühmatundidesse saad registreeruda õpetaja soovitusi järgides.
* Treeningutesse saad registreeruda kuni kolm kuud ette, liialt lühiajalisel planeerimisel ei pruugi meil Sinule sobivat treeningaega ja õpetajat olla.
* Kõige tulemuslikum on treenida regulaarselt ja jätkuvalt sama õpetaja juhendamisel. Erinevad õpetajad annavad aga vahelduseks erinevaid impulsse nii kehale kui meeltele, mistõttu on hea aegajalt oma õpetajale lisaks teistegi juhendajate käe all võimelda.
* Stuudio jätab endale õiguse vajadusel rühmatunni juhendajat vahetada.

Rühmatunnid stuudios suvel 2023                       

14.-31.08
T            12.45 Mat             F/L1                                 
T            17.30 Tower          L1/L2                         
K            17.30 Mat             L1/L2                                

Alates 04.09 
E 17.30 matt / Helen
T 12.45 matt / Kaisa
T 16.30 matt baastase / Kaisa (alates 19.09)
T 17.30 Tower edasijõudnud / Kaisa
K 17.30 matt / Kaisa
N 11.30 Tower baastase / Kaisa (alates 21.09)
N 12.45 matt / Iris

IMELIST SUVE LÕPPU SULLE!

NB! Stuudios on 24h loobumisreegel.
Rühma- ja individuaaltundidesse registreerumiseks ja tunnis osalemisest loobumiseks teata pilates@kaisamarran.com või saada SMS 58877301. Registreeritud tunnist loobumisest vähemalt 24h ette teatades me tunnist loobumise tasu ei arvesta, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulemisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% kehtivast hinnakirjajärgsest tunnihinnast. 

Rühmatundide plaani vaata siit.


Individuaaltreening

Individuaalse treeningu põhialus on lähtumine võimleja keha ja vaimu vajadustest, eeldustest ja võimetest. Kaisa Marran Pilates Studios järgime me seda põhimõtet, sest oleme näinud ja kogenud niisuguse treenimise positiivseid tulemusi. J.H. Pilates ise nimetas oma treeningsüsteemi Body Contrology st mõttega keha kontrollimine. Kõige paremini õpime me oma keha kontrollima võimalikult väheste väliste stimulaatoritega, mistõttu Pilates treeningus ei kasutata näiteks muusikat. Rütm ja tempo valitakse ning luuakse treenijast lähtuvalt, mida omakorda saab kõige paremini teha individuaalselt. Edasijõudnud õpilase keskendumisvõime ja kehakontroll kujunevad sedavõrd heaks, et igapäevaste tegevustega ja füüsiliste ning vaimsete sooritustega on ühe lihtsam hakkama saada.
Individuaaltunnis kastutatakse alati Pilatese treeningsüsteemi harjutusi matil, seadmetel ning väikevahenditega. Õpetaja valib juhendatavale oma teadmiste- ja oskustepagasist välja parimad võimalikud harjutused ja vahendid. Kaisa Marran Pilates Studios lähtub iga õpetaja alati Pilatese loodud süsteemist ning lisab tänapäevaseid teadmisi inimkeha toimimisest ja liikumisest. 


Matitreening

stuudio_matitreening_kathy

Pilates matireeningus kasutatakse peamise treeningvahendina oma keharaskust, harjutuste tõhustamiseks ka väikevahendeid. Matitreeningus tehakse Pilatese loodud meetodi põhiharjutusi, mida õpitakse nii individuaaltundides kui rühmas. Kuna kogu süsteem põhineb matitreeningu harjutusvaral, siis rühmatundide valikus on matitreeningut kõige rohkem.
Alustajate jaoks on meil matitund, mille nimetuseks Mat baastase, järgmiste tasemete nimetused on baas/kesktase ja kesktase. Tundides osalemise sobivuse kohta annavad soovitusi õpetajad.


Reformer

IMG_2034

Reformer on J. H. Pilatese välja mõeldud treeningseade, mille erinevaid versioone kasutatakse kõikjal maailmas. KMPSis on erinevate tootjate Reformerid ja nendel saab treenida nii individuaaltundides kui väikeses rühmas. Reformer rühmatreeningus saab osaleda peale mõnda aega Pilatese tundides käimist ja põhitõdede ning -harjutuste omandamist.


Cadillac/Tower

2016-08-03 16.16.42

Kaisa Marran Pilates Studios kasutusel olevad vedrutreeningu Towerid on Pilatese Cadillacist välja arendatud treeningvahendid, mille sarnaseid enamik Pilates stuudioid kasutavad. Tower seadet kasutatakse enamasti individuaaltundides, kuid KMPSis toimuvad ka spetsiaalsed Tower rühmatreeningud. Neis tundides osalemiseks tuleb juba mõnda aega treeninud olla.


Pärnu mnt 27, 10141 Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com