Pilates Kaisa Marran Pilates Studios

Sinu Pilatese harrastus Kaisa Marran Pilates Studios algab individuaaltundidest. Miks nii?
Sest nii saab õpetaja tegeleda ainult Sinuga, saab Sinu eeldustest, füüsilisest vormist ja soovidest/vajadustest täpsemini teada ja Sina saad treeningust maksimaalselt kasu. Mida individuaalsemalt treenid, seda kiiremini liigub Sinu keha ja meel eesmärkide suunas. See on KMPS-i üks põhimõtetest.

– Kaisa Marran Pilates Studios on treeningute läbiviimiseks olemas pea kõik Joseph Pilatese loodud seadmete versioonid: Reformerid, Cadillacid, Chair, Combo Chair, Ped-o-Pul´id, erinevad kaared ja Tower seinasüsteemid ning muu.

Rühmatunnid KMPSis on mati- või seadmetunnid väikeses rühmas. Seadmetunnid toimuvad Reformer või Tower seadmetel. Matitundides kasutatakse lisaks oma keharaskusele väikevahendeid (hantlid, kummilindid, väikesed pallid jmt).

Kaisa Marran Pilates Studios juhendavad treeninguid õpetajad Evelyn Tuvikene, Anne Lepik, Iris Frolov ja Kaisa Marran.

Stuudio põhi-info treeningute paremaks sujumiseks ja treeningutest maksimaalse kasu saamiseks:

  • Kanna treeningus võimalikult keha ligi hoidvaid mugavaid treeningriideid, millel pole neete, nööpe, trukke, lukke.
  • Riietus peab võimaldama Sul mugavalt igas suunas painutada.
  • Treening toimub paljajalu, soovi korral kanna nakkuva tallaga spetsiaalseid sokke.
  • Treeningus osalemiseks tuleb Sul alati eelnevalt kokku leppida.
  • Oma esimesse treeningusse stuudios tule 10-15 min varem kohale.
  • Iga treenija mõistab, et Pilatese treeningsüsteemis treenimine ei too kergelt kiireid tulemusi vaid eeldab kannatlikkust ja soovi panustada oma keha arendamisse aega ning tahet, kuid seda tulemuslikumalt.
  • Üks individuaaltund kestab 45-50 minutit, rühmatreening 50-55 minutit.
  • Iga stuudio kasutaja suhtub treeningvahenditesse ja treeningkeskkonda heaperemehelikult ning treeningkaaslastesse ja treeneritesse lugupidavalt, et koos meeldivaid treeningkogemusi saada.
    Oleme väga tänulikud meie reeglite austamise ja järgimise eest!

Rühmatreeningud

Rühmatreeningutesse saad tulla siis, kui oled alustanud individuaaltundidega ja õpetaja annab nö rohelise tule rühmaga liitumiseks.
Kui Sa oled Pilatest enne teinud, siis võib piisata ühest individuaaltunnist, mille käigus treener saab ülevaate Sinu keha vajadustest ja võimetest, et soovitada Sulle sobivat rühmatundi. Kaisa Marran Pilates Studios lähtutakse kõigi treenijate puhul individuaalsusest – eesmärkidest, vajadustest ja võimetest. Rühmatundide osalejate arvud on minimaalselt 3, maksimaalselt 7 osalejat matitunnis, maks. 6 osalejat Tower tunnis, maks. 4 osalejat Reformer tunnis (2021 Tower ja Ref tunde ei toimu).

Treeningutega alustamiseks:

Helista 58877301 või kirjuta pilates@kaisamarran.com.

NB! KMPS-is kehtib loobumisest etteteatamise 24h reegel.

Rühma- ja individuaalundidesse registreerumiseks ja tunnis osalemisest loobumiseks teata pilates@kaisamarran.com või saada SMS 58877301. Vähemalt 24h ette teatades tunnist loobumise korral tasu ei arvestata, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulemisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% hinnakirjajärgne tunnihind.

Täname ja treenimisteni stuudios!

Vaata meie õpetajaid juhendamas ja harjutusi sooritamas:
Kaisa Marran

Meie Facebook’i leht

Pärnu mnt 27, 10141 Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com