Rühmatunnid

Alates 16. augustist toimuvad stuudios taas matitreeningu rühmatunnid, kuid sina saad võimelda ka endale sobivas kohas, jälgides meid oma ekraanilt. Oled oodatud ZOOM online rühma-matitundidesse, samuti saad võimelda teisipäevahommikuse tunni salvestuse järgi.

Rühmatunnid sügisel 2021
E 17.30 MAT baastase (sobib sulle, kui oled varem juba Pilatest teinud ja tead, mis on jõukese, keskjoon ja roiete-puusade ühendus) / Iris või Kaisa / OL osalemise võimalusega
T 08.00 MAT baas/kesktase / Kaisa / OL osalemise võimalusega / ZOOM salvestusega
K 17.30 MAT kesktase / Kaisa / OL osalemise võimalusega

ZOOMi vahendusel saad osaleda kõigis matitreeningu rühmatundides. See toimub nii, et õpetaja juhendab stuudios tundi ja sina saad kodus ekraani vahendusel kaasa võimelda. Teisipäevahommikusest tunnist saad osta ka salvestuse nädala jooksul võimlemiseks.

Registreeru treeningutesse tel 58877301 või kirjuta pilates@kaisamarran.com.

Kohtumiseni Pilateses!
Kaisa Marran Pilates Studio rühmatundide õpetajad Iris, ja Kaisa.


Siin on rühmatundide täpsemad kirjeldused. Vali endale sobivad tunnid, konsulteeri õpetajaga ja registreeru pilates@kaisamarran.com, sõnum tel 58877301.

MAT FOUNDATION e baastase – baastasemel Pilatese matitreening. Osalemiseks peavad olema võetud esimesed individuaaltunnid stuudios, sobib ka kergemat ja lihtsamat treeningut soovivale Pilatese harrastajale.

MAT LEVEL 1 e baas/kesktase – varasema Pilatese matitreeningu kogemusega treenijatele, kes on käinud Mat Foundation tundides. Tunnis õpitakse ja tehakse matitreeningu harjutusi, mis võrreldes Mat Foundation harjutustega pakuvad rohkem liikuvust ja väljakutset tasakaalule nii kehas kui meeltes.

MAT L2 e kesktase – puhas Pilatese matitreening edasijõudnute tasemel (L1-L2) vastavalt osalejatele. Eeldab varasemat rohket matitreeningute kogemust ja õpetaja soovitust sel tasemel treenimiseks.BB5A4987

TOWER – Pilatese matitreeningu baasil toimuv tund, milles harjutuste tõhustamiseks ja soorituse süvendamiseks kasutatakse kogu tunni vältel Pilatese vedrusüsteemi. Lisatakse ka spetsiaalharjutusi. Osalemine eeldab varasemat matitreeningute kogemust ja vähemalt individuaaltundides Toweri kasutamist. 

REFORMER – treening Pilatese seadmel, mille nimetus on Reformer. Tund on edasijõudnutele ja eelduseks on varasem Reformeri treeningu kogemus keskmisel tasemel.

* Stuudios on 24h loobumisreegel.
Rühma- ja individuaalundidesse registreerumiseks ja tunnis osalemisest loobumiseks teata pilates@kaisamarran.com või saada SMS 58877301. Registreeritud tunnist loobumisest vähemalt 24h ette teatades me loobumistasu ei arvesta, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulemisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% hinnakirjajärgne tunnihind vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Pärnu mnt 27, 10141 Tallinn
+372 5887 7301
pilates@kaisamarran.com